PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI ul. Zambrowska 1A, 18-220 Czyżew

Aktualności

„Złoty Kłos”  I miejsce w Polsce w sieci dealerskiej New Holland

W dniu 25.02.2018 r. firma PRIMATOR otrzymała nagrodę  „Złoty Kłos”  I miejsce w Polsce w sieci dealerskiej New Holland.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty w Primatorze [15-17.09.2017]

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte w naszej Firmie. Prezentacja aktualnych nowości oraz cen promocyjnych na ciągniki oraz maszyny żniwne.

Czytaj więcej...

Nowe usługi w PRIMATORZE

Ostrzenie noży do przyczep samozbierających i pras zwijających oraz usługa zakuwania przewodów hydraulicznych

Zapraszamy!  Tel. 86 2755 009

Nagroda dla firmy PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI

Nagroda dla firmy PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI za największy udział finansowania fabrycznego do ilości sprzedanych ciągników oraz maszyn New Holland. Dziękujemy naszym klientom  i życzymy samych sukcesów

Podlaski Dzień Kukurydzy w Szepietowie 2016

W dniu 11.09.2016r. Podczas Podlaskiego Dnia Kukurydzy w Szepietowie prezentowaliśmy sieczkarnie FR550 NEW HOLLAND z 8 rzędowym hederem do kukurydzy .

Czytaj więcej...
Top
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Realizując obowiązek wynikający z art. 13 ust.1 i ust. 2 unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy że Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma „PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI” Barbara Kraszewska z siedzibą w Czyżewie; 18-220 CZYŻEW ul. Zambrowska 1A
Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych Akceptuję