PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI ul. Zambrowska 1A, 18-220 Czyżew

Aktualności

Srebrny Kłos

Nagroda dla firmy PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI za sprzedaż oraz współprace w 2018roku.

Dziękujemy naszemu zespołowi firmowemu, klientom oraz marce NEW HOLLAND za nagrodę w kategorii 2 miejsce DEALER ROKU 2018r.

IMG 7959

Dziesięć lat. Jeden Lider! New Holland - po raz dziesiąty stanął na najwyższym podium i sięgnął po złoto. Dziękujemy!

Znane są wyniki sprzedaży nowych ciągników rolniczych na polskim rynku. Rok 2018 zakończył się dominacją marki New Holland, która została liderem po raz dziesiąty z rzędu, z wynikiem 1936 rejestracji nowych ciągników. Łącznie, w okresie od stycznia do grudnia, polscy rolnicy zarejestrowali 8860 nowych ciągników.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty w Primatorze [27.10.2018]

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte w naszej Firmie. Prezentacja aktualnych nowości oraz cen promocyjnych na ciągniki oraz maszyny żniwne.

„Złoty Kłos”  I miejsce w Polsce w sieci dealerskiej New Holland

W dniu 25.02.2018 r. firma PRIMATOR otrzymała nagrodę  „Złoty Kłos”  I miejsce w Polsce w sieci dealerskiej New Holland.

Czytaj więcej...

Dzień Otwarty w Primatorze [15-17.09.2017]

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte w naszej Firmie. Prezentacja aktualnych nowości oraz cen promocyjnych na ciągniki oraz maszyny żniwne.

Czytaj więcej...
Top
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Realizując obowiązek wynikający z art. 13 ust.1 i ust. 2 unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy że Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma „PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI” Barbara Kraszewska z siedzibą w Czyżewie; 18-220 CZYŻEW ul. Zambrowska 1A