PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI ul. Zambrowska 1A, 18-220 Czyżew

Podlaski Dzień Kukurydzy w Szepietowie 2016

W dniu 11.09.2016r. Podczas Podlaskiego Dnia Kukurydzy w Szepietowie prezentowaliśmy sieczkarnie FR550 NEW HOLLAND z 8 rzędowym hederem do kukurydzy .

  • Prezentowana sieczkarnia posiada silnik o mocy 544KM
  • Przekładnia hydrostatyczna 4 -biegowa
  • Regulacja długości cięcia bez ograniczeń

Kolejną nowością wpływającą na lepsze wykorzystanie maszyny jest aktywny tempomat, który dostosowuje prędkość jazdy do zmian plonu na polu. Ostrzenie noży odbywa się na „lewych” obrotach, a po każdej zakończonej operacji stalnica dosuwa się do noży.

Zakiszanie materiału na pryzmie wspomaga system Activelock, który dopasowuje długość cięcia w zależności od wilgotności materiału i współpracuje z systemem napędu rolek podających Hydrolock.

Sprawdzony system podawania, bęben nożowy w wersji 2x16 z przeznaczeniem na zbiór kukurydzy na biomasę (w zakresie od 2 do 13 mm)

Top
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Realizując obowiązek wynikający z art. 13 ust.1 i ust. 2 unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy że Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma „PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI” Barbara Kraszewska z siedzibą w Czyżewie; 18-220 CZYŻEW ul. Zambrowska 1A