PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI ul. Zambrowska 1A, 18-220 Czyżew

Dzień Otwarty w Primatorze [15-17.09.2017]

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte w naszej Firmie. Prezentacja aktualnych nowości oraz cen promocyjnych na ciągniki oraz maszyny żniwne.

Kluczowym elementem spotkań będzie prezentacja pełnej gamy produktów marki oraz oferty przedsezonowej. Specjaliści produktowi szczegółowo omówią prezentowane maszyny. W każdym z punktów dealerskich klienci będą mogli obejrzeć kombajny zbożowe, prasy zwijające oraz ciągniki m in. z serii T4, T5, TD5, T6 i T7. W tych dniach będzie można również uzyskać specjalną ofertę zakupową na model T7.165S.

Podczas Dni Otwartych, we wszystkich punktach dealerskich obowiązywała będzie przedsezonowa oferta na zakup kombajnów, pras belujących oraz ciągników – w tym wszechstronnego ciągnika T7.165S z sześciocylindrowym, czterozaworowym silnikiem, którego moc maksymalna to 165 KM - maszyna wyposażona jest w skrzynię biegów Range Command™ typu „semi-powershift” i posiada napęd na 4 koła.

Złożenie zamówienia na maszyny przed sezonem otworzy klientom możliwość skorzystania z preferencyjnych warunków cenowych.

Top
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Realizując obowiązek wynikający z art. 13 ust.1 i ust. 2 unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy że Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma „PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI” Barbara Kraszewska z siedzibą w Czyżewie; 18-220 CZYŻEW ul. Zambrowska 1A