PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI ul. Zambrowska 1A, 18-220 Czyżew

T8 Auto Command - Najmocniejszy w swojej klasie

001Geny firmy New Holland obecne w każdym aspekcie serii T8. Długi rozstaw osi zapewniający stabilność. Cicha, przestronna kabina. Ergonomia światowej klasy. Nowoczesny napęd FPT Industrial zapewniający optymalne osiągi i oszczędność. Osie o zwiększonej wytrzymałości przystosowane do kół podwójnych, przednich i tylnych. Wysokowydajna hydraulika. Doskonała widoczność we wszystkich kierunkach. Doskonała zwrotność. Stylowy wygląd.

 

 

WIĘKSZA MOC I WYDAJNOŚĆ
Maszyny z serii T8 to najmocniejsze konwencjonalne ciągniki na świecie. Nowy, najwyższy model T8.420, wraz z całą rodziną ciągników, jest wyposażony w najnowocześniejszą jednostkę napędową Cursor 9 wyposażoną w technologię ECOBlue™ SCR i zgodną z normą Tier 4A. Takie rozwiązanie zapewnia doskonałą wymianę gazową w silniku szczególnie podczas pracy pod dużym obciążeniem. Znaczące udoskonalenia stanów przejściowych silnika oznaczają z kolei całkowity brak spowolnień w zmiennych warunkach. Wszystkie modele korzystają z układu zarządzania mocą silnika, który oferuje więcej mocy na potrzeby wymagających zastosowań WOM, układu hydraulicznego i prac transportowych – w modelu T8.420 jest to aż 52 KM.

BEZGRANICZNA PRZYJEMNOŚĆ JAZDY
Nowy podłokietnik SideWinder™ II sprawia, że obsługa ciągnika serii T8 jest intuicyjna i mniej męcząca. Wszystkie podstawowe funkcje są łatwo rozpoznawalne i doskonale rozmieszczone w zasięgu ręki. Cicha kabina, charakteryzująca się poziomem hałasu 68 dBA, jest najbardziej przestronna w swoim segmencie i zapewnia niezakłóconą, pełną (360°) widoczność. Kabina z zawieszeniem Comfort Ride™ gwarantuje płynną jazdę nawet na najbardziej wyboistym terenie.

MAKSYMALNA WSZECHSTRONNOŚĆ
Rodzina ciągników T8 zapewnia wszechstronną wydajność w rolnictwie Szeroki rozstaw osi gwarantuje doskonałą stabilność na drodze i w polu, a w połączeniu z wyjątkową manewrowością sprawia, że ciągniki z rodziny T8 czują się świetnie zarówno w tradycyjnych pracach wymagających mocnego uciągu, jak i przy wykonywaniu zadań transportowych ze znaczną prędkością i innych prac towarzyszących uprawie. Teraz możesz wybrać między Ultra Command™ – najmocniejszą przekładnią PowerShift lub doskonałą przekładnią bezstopniową Auto Command™. W pełni zintegrowany przedni układ zawieszenia narzędzi i WOM oznaczają, że z przodu ciągnika można montować i napędzać pełną gamę narzędzi.

NIŻSZE KOSZTY EKSPLOATACJI
Mówiąc wprost, ciągniki z serii T8 mogą obniżyć koszty eksploatacji nawet o 17% w porównaniu z modelami zgodnymi z normą Tier 3. Niezmiernie wydajna technologia ECOBlue™ SCR umożliwia zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 10%. Doskonale znany układ zarządzania obrotami zależnymi (GSM) sprawia, że przekładnia Ultra Command to najbardziej ekonomiczna przekładnia typu PowerShift na rynku. Auto Command™ jeszcze bardziej obniży koszty eksploatacji, zapewniając najwyższy poziom wydajności silnika i przekładni. Jeśli dodamy do tego bardzo długie okresy międzyprzeglądowe i mniejszą emisję szkodliwych gazów okaże się, że posiadanie ciągnika z rodziny T8 to prawdziwa ulga dla kieszeni.

ZGODNIE Z NAPISEM NA MASCE
Ciągniki T8 oferują lepsze osiągi dzięki zaletom systemu SCR, zgodnego z normą Tier 4A. Te zalety zapewniające podwyższenie wydajności od razu są widoczne dla wszystkich użytkowników. Jak to możliwe? To proste; informacje znajdują się na pokrywie silnika. Pierwsze dwa znaki („T8") określają kategorię ciągnika a następne trzy cyfry (np. „420") - maksymalną moc układu zarządzania mocą silnika wyrażoną w KM. Co to oznacza dla użytkownika? Może on bezpiecznie kupić ciągnik T8 wiedząc, że maszyna poradzi sobie nawet przy najbardziej wymagających zastosowaniach. Najwyższa wydajność New Holland pozwala zapomnieć o problemach.

{edocs}t8.pdf,100%,550{/edocs}

 

Top
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Realizując obowiązek wynikający z art. 13 ust.1 i ust. 2 unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy że Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma „PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI” Barbara Kraszewska z siedzibą w Czyżewie; 18-220 CZYŻEW ul. Zambrowska 1A
Więcej informacji: Ochrona Danych Osobowych Akceptuję