PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI ul. Zambrowska 1A, 18-220 Czyżew

Primator wśród laureatów konkursu „Organizacja ucząca się"

01022016

W dniu 27 stycznia 2016 r. w Auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku odbyła się konferencja pn. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy – instrumentem wsparcia pracodawców". Organizatorem konferencji był Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku oraz powiatowe urzędy pracy województwa podlaskiego.

W konferencji udział wzięli m.in. przedstawiciele środowisk samorządowych, organizacji pozarządowych, związków zawodowych, organizacji zrzeszających pracodawców oraz przedsiębiorcy, którzy pozyskali środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na wsparcie kształcenia ustawicznego swoich pracowników lub są zainteresowani pozyskaniem tych środków.

Firma PRIMATOR miała zaszczyt znaleźć się wśród laureatów konkursu „ORGANIZACJA UCZĄCA SIĘ", zorganizowanego w 2015 roku przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku we współpracy z Wydziałem Zarządzania Politechniki Białostockiej. Ponadto przedstawiona została prelekcja dotycząca Krajowego Funduszu Szkoleniowego, stopnia jego realizacji w latach ubiegłych oraz priorytety wydatkowania i wysokość środków KFS na rok 2016.

01022016a

Top
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Realizując obowiązek wynikający z art. 13 ust.1 i ust. 2 unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy że Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma „PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI” Barbara Kraszewska z siedzibą w Czyżewie; 18-220 CZYŻEW ul. Zambrowska 1A