PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI ul. Zambrowska 1A, 18-220 Czyżew

p001Firma PRIMATOR istnieje na rynku od 1992 roku.

Działalność naszą zaczynaliśmy jako firma usługowa. Mieliśmy także w ofercie sprzedaż części do polskich ciągników i maszyn rolniczych. W 1993 roku zaczęliśmy sprzedawać ciągniki firmy URSUS oraz maszyny producentów krajowych, w tym kombajny zbożowe z Płocka

Od momentu umocnienia się pozycji naszej firmy na rynku w ofercie pojawiła się marka New Holland Z pełną paletą produktów aktualnie to właśnie produkty tej marki stanowią największy udział w naszej ofercie.

Z marką New Holland jesteśmy związani od początku , kiedy to przejęła fabrykę w Płocku i dzisiaj jesteśmy jednym z czołowych dealerów tej marki w Polsce. Jeśli chodzi o sprzedaż marki New Holland to jesteśmy w czołówce wśród sprzedawców w całej Polsce .

Przedmiotem działalności naszej firmy jest handel ciągnikami i maszynami rolniczymi oraz częściami zamiennymi, a także usługi w zakresie napraw ciągników i maszyn rolniczych.
dNie oszczędzamy na serwisie i jeżeli jest tylko taka możliwość , to wysyłamy serwisantów na szkolenia, aby poziom tej obsługi był jeszcze wyższy. Stawiamy na jakość wykonania danej usługi, serwisu, ale zauważamy wzrost usług poza serwisowych, pogwarancyjnych i w tym kierunku chcemy rozwijać się dalej . Kadrę naszej firmy stanowią doświadczeni pracownicy, których poziom umiejętności stale podnosimy poprzez regularne uczestnictwo w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Obecnie w firmie pracuje 23 osoby.

Z roku na rok obserwujemy duże wzrosty sprzedaży Ta dynamika jest spowodowana wieloma czynnikami, m in. Wysoką jakością oferowanych produktów i obsługą serwisową.

Nasza firma na bieżąco współpracuje również z instytucjami finansowymi przede wszystkim z firmą CNH Capital.

Dla zaprezentowania pełnych walorów oferowanych przez nas produktów uczestniczymy w licznych targach i wystawach oraz organizujemy wspólnie z producentami i dostawcami, pokazy pracy maszyn rolniczych.

Firma szybko się rozwija:

  • 1996 - tytuł „Mistrza Agroligi województwa łomżyńskiego",
  • 2005 - DEALER ROKU NEW HOLLAND
  • 2008 - nagroda złoty kłos za najsprawniejszy serwis obsługi ciągników i maszyn NEW HOLLAND w Polsce.
  • 2009 - wyróżnienie „Przedsiębiorca Roku 2008" przyznane przez Wójta Gminy Czyżew-Osada
  • 2009 - tytuł „Mistrz Agroligi województwa podlaskiego",
  • 2010 - firma PRIMATOR WICEMISTRZ KRAJOWY AGROLIGI 2009 w kategorii FIRMY
  • 2010 - odznaczenie „ZASŁUŻONY DLA ROLNICTWA"
  • 2011 - DEALER ROKU NEW HOLLAND co stawia nas w czołówce najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku możemy zaproponować naszym klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki współpracy. Znając doskonale sytuację polskiego rolnictwa oraz jego potrzeby nasz personel postara się sprostać wszelkim wymaganiom, aby zostać odpowiednim partnerem.Skupiamy wokół siebie ludzi, dla których wyzwaniem jest tworzenie otaczającej rzeczywistości nadając jej nowe kierunki.Wierzymy, że to właśnie ludzie z ich profesjonalizmem i chęcią rozwoju stanowią o sile naszej firmy.

Z poważaniem
Henryk Kraszewski

001

Henryk Kraszewski
Prezes
Zmarł 26 czerwca 2012 r.

 

 Po śmierci Henryka Kraszewskiego firma jest prowadzona na zasadzie kontynuacji przez małżonkę Barbarę Kraszewską

View the embedded image gallery online at:
https://primator.pl/o-firmie.html#sigProIdd3aa17ed27

Top
UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Realizując obowiązek wynikający z art. 13 ust.1 i ust. 2 unijnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych informujemy że Administratorem Pani/a danych osobowych jest firma „PRIMATOR HENRYK KRASZEWSKI” Barbara Kraszewska z siedzibą w Czyżewie; 18-220 CZYŻEW ul. Zambrowska 1A